Rachmistrz GT

program do uproszczonej księgowości dla biur rachunkowych

W swoim biurze rachunkowym obsługujesz klientów rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, a może prowadzących księgi przychodów i rozchodów? Jeśli poszukujesz funkcjonalnego programu do uproszczonej księgowości, mamy coś dla Ciebie – oto Rachmistrz GT, jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych programów księgowych w Polsce. Znakomicie sprawdza się zarówno do prowadzenia księgowości własnej, jak i dla biur rachunkowych. Pozwala na obsługę wielu podmiotów jednocześnie – dzięki niemu Twoi księgowi z powodzeniem zajmą się rozliczeniami wszystkich klientów!

Zespół specjalistów InsERT dba o bieżące aktualizowanie oferowanych systemów. Dzięki temu program do uproszczonej księgowości Rachmistrz GT jest zawsze zgodny z aktualnymi przepisami i odpowiada bieżącym potrzebom użytkowników. Przykładem może być chociażby dostosowanie Rachmistrza GT do wymogu przesyłania danych do urzędów skarbowych formie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) – wszystkie systemy InsERT były gotowe na JPK jeszcze przed wejściem w życie nowych przepisów.

 

Program do uproszczonej księgowości Rachmistrz GT daje księgowemu wszystko, czego potrzebuje.

Prowadź ewidencję podatku zryczałtowanego lub podatkową księgę przychodów i rozchodów; ewidencję VAT (w tym transakcje unijne), ewidencję pojazdów: ich danych, przebiegu i rachunków związanych z ich eksploatacją; ewidencję środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, a także wyposażenia i remanentów itp.

Za pomocą programu Rachmistrz GT sporządzaj dokumenty na zawsze aktualnych drukach: VAT-7, VAT-7K, VAT-7D,VAT-UE, PIT-11, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-40, PIT-4R, PIT-28, PIT-8AR wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami. Drukuj je i wysyłaj elektronicznie.

Jeśli Twoje biuro rachunkowe zajmuje się także obsługą kadr i płac, wystawiaj za pomocą Rachmistrza GT dokumenty ZUS: DRA, RCA oraz RZA – program daje możliwość eksportu danych do Płatnika ZUS. Dużą zaletą systemu jest także rozbudowana obsługa wynagrodzeń: prowadzenie ewidencji osobowej, wystawianie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych, rachunków do tych umów oraz wypłat. Wyliczenie wynagrodzenia może odbywać się w sposób całkowicie zautomatyzowany dzięki możliwości zdefiniowania odpowiednich schematów.

 

Warto też zwrócić uwagę na rozbudowane kartoteki kontrahentów i wspólników. Każdemu z nich można przypisać indywidualne parametry dotyczące rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, zaliczki na podatek dochodowy obliczać i dokumentować odpowiednim raportem, a składki ZUS i innych funduszy księgować w koszty lub odliczać od dochodu automatycznie.

 

Praca biura rachunkowego z programem Rachmistrz GT okaże się jeszcze prostsza i sprawniejsza dzięki wyjątkowo intuicyjnej obsłudze – proste, klasyczne menu znacznie ułatwia pracę z programem. Zaprojektowany pod kątem ergonomii użytkownika, Rachmistrz GT zyskał uznanie już tysięcy księgowych – nawet tych, którzy wcześniej nie pracowali na tego typu programach.

 

Program dla biur rachunkowych Rachmistrz GT jest w pełni zintegrowany z systemem sprzedażowym Subiekt GT. Dzięki opcji Komunikacja może też współpracować z innymi aplikacjami: Subiekt dla Windows, Subiekt 5 EURO czy mikroSubiekt dla Windows.

Wraz z Rachmistrzem GT w linii InsERT GT znajdują się również następujące programy: Subiekt GT do zarządzania sprzedażą, Rewizor GT do obsługi pełnej księgowości, Gratyfikant GT do obsługi kadr i płac oraz Gestor GT do zarządzania relacjami z klientami. Wraz z systemem dostarczany jest motor bazy danych Microsoft SQL Server – w wersji bezpłatnej Express Edition.

 

Wybór programu Rachmistrz GT to ogromna korzyść dla biura rachunkowego – dzięki niemu Twoi księgowi oszczędzą mnóstwo czasu, a ich praca stanie się prostsza i efektywniejsza. Zgodność funkcji systemu z aktualnymi przepisami oszczędza księgowym konieczności ciągłego weryfikowania jego pracy, a wykonywanie działań na ujednoliconych danych ogranicza do minimum liczbę popełnianych błędów. Rachmistrz GT to korzyść dla całej firmy.

 

Zapewnij swoim klientom sprawną, rzetelną i bezbłędną obsługę uproszczonej księgowości – wybierz już dziś program dla biur rachunkowych Rachmistrz GT!

Umiejętności

Opublikowano w dniu

17 sierpnia 2016