Programy linii InsERT nexo uzyskały kolejne prestiżowe wyróżnienie. Tym razem podczas plebiscytu „Złote Innowacje FMCG & Retali” programy InsERT nexo zostały nagrodzone statuetką „Złota Innowacja Retail 2019”w kategorii Oprogramowanie.

Cenione przez biura rachunkowe i przedsiębiorców, programy InsERT od lat cieszą się uznaniem zarówno specjalistów, jak i samych użytkowników. Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo czy Gratyfikant nexo umożliwiają nie tylko szybkie i sprawne prowadzenie sprzedaży i księgowości, ale też płynny przepływ danych w zakresie systemu nexo. To innowacyjne rozwiązanie znacznie ułatwia komunikację biura rachunkowego z klientem, oszczędza czas i skraca wiele procesów w firmach.

 

InsERT nexo nagrodzony za innowacje

Statuetkę „Złota Innowacja Retail 2019”w kategorii Oprogramowanie konkursu „Złote Innowacje FMCG & Retali” zdobyły programy linii InsERT nexo. Organizatorem plebiscytu jest Fischer Trading Group, wydawca magazynu „Hurt & People”. Każdego roku wybiera on najlepsze rozwiązania spośród wielu produktów FMCG oraz produktów i rozwiązań w kategorii Retail. Konkurencja była niemała – w konkursie wzięło udział ponad 220 produktów FMCG i 40 produktów i rozwiązań Retail.

Wyniki ogłoszono podczas uroczystej, finałowej gali plebiscytu, która odbyła się w Teatrze Kamienica w Warszawie, dnia 19 października 2019 r. Ostateczne decyzje podejmowała Kapituła Konkursu. Łącznie wręczono 28 statuetek. Programy InsERT nexo doceniono za funkcjonalność, intuicyjność, elastyczność, zgodność nie tylko z bieżącymi potrzebami użytkowników, ale też ciągle zmieniającymi się przepisami prawa podatkowego.

 

Programy InsERT dla biur rachunkowych

Księgowi obsługujący małe i średnie firmy od lat cenią rozwiązania oferowane przez InsERT. Systemy takie jak Rachmistrz nexo do prowadzenia uproszczonej księgowości, Rewizor nexo do prowadzenia ksiąg handlowych, Gratyfikant nexo do kadr i płac czy Biuro nexo dedykowane ściśle biurom rachunkowym – to programy, z którymi wielu księgowych pracuje na co dzień. Doceniają nie tylko funkcjonalność i intuicyjność nowoczesnego oprogramowania nexo, ale też oszczędność pracy dzięki zintegrowaniu programów księgowych z programami użytkowanymi przez przedsiębiorców, takimi jak Subiekt nexo czy Subiekt 123.

Twórcy oprogramowania InsERT nexo dbają też o zgodność dostarczanych rozwiązań z nieustannie zmieniającymi się przepisami prawa podatkowego. Przykładem jest pełne wdrożenie JPK, zanim jeszcze związane z nim wymogi weszły w życie w 2016 r. Specjaliści InsERT na bieżąco śledzą planowane zmiany i już wcześniej przygotowują odpowiednie modyfikacje w swoich systemach.

 

Programy księgowe – Warszawa – wybierz najlepsze rozwiązanie!