Rachmistrz nexo PRO

program dla biur rachunkowych do uproszczonej ksiegowosci

Szukasz programu do obsługi uproszczonej księgowości klientów Twojego biura rachunkowego? Oczekujesz nie tylko funkcjonalności i prostoty obsługi, ale też dużej elastyczności systemu, w którym będziesz pracować? Oto rozwiązanie idealne dla Ciebie – Rachmistrz nexo PRO – program do prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów oraz rozliczania ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Dedykowany m.in. biurom rachunkowym, posiada wszelkie funkcje swojej standardowej wersji oraz wiele praktycznych rozszerzeń, dzięki którym praca Twoich księgowych stanie się łatwiejsza i sprawniejsza.

Program dla biur rachunkowych Rachmistrz nexo PRO pozwala na pełną obsługę rozliczeń. Prowadź i rozliczaj ewidencję VAT, w tym rozliczenia metodą kasową i korekty VAT nieterminowych płatności. Prowadź ewidencję środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, ewidencję pojazdów prywatnych wykorzystywanych do działalności gospodarczej oraz pojazdów firmowych z możliwością częściowego bądź pełnego odliczenia VAT. Korzystaj z możliwości podstawowej obsługi wynagrodzeń: wystawiaj umowy o pracę oraz umowy cywilnoprawne, prowadź ewidencję osobową itp.

 

Rachmistrz nexo PRO został wyposażony w wiele dodatkowych rozszerzeń, które doskonale sprawdzają się w pracy biura rachunkowego. Program pozwala na obsługę wielu podmiotów, a także na płynne przejście z księgowości uproszczonej na pełną księgowość (do programu Rewizor nexo PRO). Dzięki temu oferta Twojego biura rachunkowego stanie się kompleksowa – bez względu na okoliczności i sytuację klienta, Twoi księgowi wciąż będą zajmować się obsługą jego rozliczeń.

Wersja PRO zawiera Sferę dla Rachmistrza nexo, która pozwala na tworzenie własnych rozwiązań. Twórz własne raporty i wydruki, wykorzystuj tzw. pola własne do analizowania zapisów według własnych cech. Ewidencjonuj rozrachunki według własnych typów i rozliczaj je np. ratalnie. Opisuj zdarzenia gospodarcze we własny sposób (np. dodatkowymi transakcjami VAT). Wykorzystaj też tzw. punkty rozszerzeń w celu stworzenia własnych algorytmów (np. wyliczenie wartości konkretnego pola na deklaracji).

Program Rachmistrz nexo PRO dla biur rachunkowych posiada definiowalne transakcje VAT i rodzaje rozrachunków oraz możliwość definiowania własnych typów amortyzacji. Każdy rozrachunek można podzielić na raty i określić termin płatności dla każdej z nich. Rachmistrz nexo PRO pozwala na rozliczenia i kompensaty wielowalutowe – na przykład jedną fakturę można rozliczyć częściowo w złotówkach, a częściowo w euro lub innej walucie.

 

Jeśli Twoi księgowi korzystają z innych programów linii InsERT nexo PRO, np. Subiekta nexo PRO do  obsługi sprzedaży i magazynu, Rewizora nexo PRO do prowadzenia pełnej księgowości, Gestora nexo PRO do zarządzania relacjami z klientami czy Gratyfikanta nexo PRO dla działu kadr i płac, wszystkie aplikacje stworzą jeden zintegrowany system! Praca na jednej bazie dokumentów, danych, klientów i kartotek to ogromna oszczędność czasu i ograniczenie do minimum liczby popełnianych błędów. Dzięki systemowi nexo PRO Twoje biuro rachunkowe zacznie pracować jeszcze efektywniej i sprawniej. Sztab specjalistów InsERT dba o ciągłe aktualizowanie programów, tak aby działały one zawsze w zgodzie z aktualnymi przepisami prawa podatkowego i odpowiadały bieżącym potrzebom użytkowników. Programy InsERT, w tym Rachmistrz nexo PRO, są w pełni przygotowane na Jednolity Plik Kontrolny. Wybierając system nexo PRO, masz pewność, iż będzie on w stu procentach wspierał prawidłowe rozliczanie Twoich klientów, a to wzbudzi ich zaufanie i realnie przyczyni się do wzrostu zysków!

 

Obsługuj uproszczoną księgowość Twoich klientów sprawnie, rzetelnie i zgodnie z wymogami prawa podatkowego – wybierz już dziś program dla biur rachunkowych Rachmistrz nexo PRO!

 

Umiejętności

Opublikowano w dniu

1 sierpnia 2016