Posnet TRIO

utworzone przez | Lis 30, 2016

Z

WIELOZADANIOWE GNIAZDO - MULTIPORT

Rosną  twoje potrzeby  – rozbuduj drukarkę TRIO o jeden z trzech modułów rozszerzeń  i ciesz się większą funkcjonalnością!

Z

WYDRUKUJ FAKTURĘ. JAKIEJ OCZEKUJESZ

Edytuj zawartość i układ linii wydruku faktury. Zdecyduj, w którym miejscu będzie figurowała np. data wykonania usługi!

Z

TWOJA REKLAMA NA PARAGONIE

Reklamuj się i umieść logo swojej firmy w nagłówku paragonu lub innym dowolnym miejscu wydruku niefiskalnego.

Z

WYMIEŃ PAPIER - WRZUĆ I PRACUJ

Z mechanizmem drukującym w systemie  „drop in – wrzuć i drukuj”  oszczędzasz czas na wymianie rolki papieru. Gwarantuje on łatwą, szybką wymianę 30 metrowej rolki termicznej.

Prowadzisz biuro rachunkowe i korzystasz z nowoczesnego oprogramowania do prowadzenia sprzedaży? Do kompletu brakuje tylko funkcjonalnej, dopasowanej do specyfiki pracy księgowego drukarki fiskalnej? Doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie będzie drukarka fiskalna Posnet TRIO!

To nowy produkt jednego z największych producentów urządzeń fiskalnych w Polsce. Drukarka TRIO dla biura księgowego jest już w ofercie handlowej!

W branży fiskalnej szczególnie dba się o to, aby urządzenia spełniały wszystkie wymogi ustawowe. Obecnie dużą wagę przywiązuje się także do atrakcyjności, aby urządzenia nie były toporne, duże, kanciaste i brzydkie. Oczekiwania te spełnia całkowicie właśnie nowa drukarka fiskalna Posnet TRIO. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom bez problemu zmieści się na małej powierzchni biurka księgowego.

Ta eleganckie urządzenie we współpracy z nowoczesnym programem daje księgowemu możliwości wydruku paragonów fiskalnych dla osób prywatnych, faktur oraz wielu innych dokumentów. Pozwala  sporządzać raporty czy analizy zgodne ze specyfiką pracy biura rachunkowego. Wydruki te – zarówno paragony, jak i faktury – możesz wzbogacić poprzez umieszczenie w nagłówku lub innym miejscu wydruku niefiskalnego własnej grafiki, np. logo twojego biura rachunkowego.

Księgowi i doradcy podatkowi docenią w drukarce TRIO m.in. elektroniczną kopię paragonu, wyjątkowo szybki mechanizm drukujący, łatwość wymiany rolki papieru oraz możliwość modułowej rozbudowy. Księgowy może zdecydować, jak chce się komunikować z urządzeniem, czy tradycyjnie podłącza drukarkę do komputera lub laptopa, czy chce się z nią łączyć za pomocą opcjonalnego modułu Bluetooth.

Decyzję o dodaniu modułu z funkcją łączności Bluetooth można podjąć już przy wyborze urządzenia, lub w późniejszym czasie.

Ta wyjątkowa drukarka Posnet dla biura rachunkowego posiada jeszcze wiele zalet i przydatnych funkcji. Warto wspomnieć o możliwości wydruku numeru NIP nabywcy w fiskalnej części paragonu czy chociażby przypominanie o konieczności wykonania przeglądu ustawowego.

 

Drukarka TRIO podkreśli nowoczesny wymiar niejednego biura rachunkowego – wybierz ją już dziś!