Posnet Temo HS EJ

Mała drukarka fiskalna Temo HS EJ

Jeżeli w swoim biurze rachunkowym lub biurze doradcy podatkowego wykorzystujesz praktyczny program do zarządzania sprzedażą, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie drukarka fiskalna. Spójrz na Posnet Temo HS EJ – to najmniejsza drukarka fiskalna dla biur rachunkowych na rynku. Na biurku zajmie tyle samo miejsca, co smartfon, a może nawet mniej! W niewielkich gabarytach kryją się jednak ogromne możliwości.

 

Drukarka fiskalna dla biur rachunkowych Posnet Temo HS EJ

Pomyśl o ogromnej ilości nazw towarów i usług, które zaprogramujesz w pamięci drukarki fiskalnej Posnet Temo HS EJ. Baza tego urządzenia to aż 100.000 PLU! To z pewnością wystarczy na wieloletnią pracę każdego biura rachunkowego czy biura doradcy podatkowego. Szczegółowe nazwy towarów i usług wzbudzają zaufanie klientów i pozwalają im na bieżąco kontrolować swoje wydatki.

Drukarka fiskalna Temo HS EJ we współpracy z nowoczesnym programem daje księgowemu czy doradcy podatkowemu ogromne możliwości. Za pomocą tego urządzenia wydrukujesz fakturę oraz wiele innych dokumentów, sporządzisz raport czy analizę. To pozwoli ulepszyć sprzedaż i zaplanować skuteczne strategie.

 

Posnet Temo HS EJ sprawdza się w pracy mobilnej – wystarczy podłączyć ją do urządzenia z zainstalowanym oprogramowaniem, a z powodzeniem będzie pracować wszędzie tam, gdzie księgowy czy doradca. Wszystko dzięki wytrzymałemu akumulatorowi, który pozwala na wydruk aż 50.000 linii paragonu fiskalnego bez konieczności podłączania urządzenia do źródła zasilania.

 

Księgowi i doradcy podatkowi, którzy wybrali drukarkę fiskalną Posnet Temo HS EJ, cenią ją także za elegancki wygląd, elektroniczną kopię paragonu oraz wyjątkowo szybki mechanizm drukujący.

 

Wybierz drukarkę fiskalną dla księgowych i doradców podatkowych Posnet Temo HS EJ i ciesz się wygodą i funkcjonalnością w swoim biurze!

 

Mocne strony urządzenia:

Bardzo duża baza towarowa: aż 100.000 PLU

Najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku

Elektroniczna kopia paragonu

Zestaw formatek do obsługi transakcji elektronicznych

Wytrzymały akumulator

Duże możliwości komunikacyjne

Czytelny wyświetlacz

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 100.000 PLU

Nazwa towaru: 40 znaków

Komunikacja: 1 x USB, Bluetooth (opcja)

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm; długość 14 m

Szybkość wydruku: 22 linie na sekundę

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Przypomnienie o wykonaniu raportu dobowego: Tak

Przypomnienie o obowiązkowym przeglądzie technicznym: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny „easy-load”

Wyświetlacze: alfanumeryczne LCD 2 x 16 znaków

Waga: 0,38 kg

Wymiary: 86 × 128 × 46 (szer. × gł. × wys.)

Wydruk faktur: Tak

 

 

Dodatkowo w opcji:

Ładowarka samochodowa 12V/24V

Bluetooth

Pokrowiec

Umiejętności

Opublikowano w dniu

24 września 2014