Posnet Mobile HS EJ

Mobile HS EJ - mobilna kasa fiskalna

Poszukujesz małego i mobilnego urządzenia fiskalnego, które sprawdzi się w Twojej pracy księgowego lub doradcy podatkowego? Oto kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ – najmniejsze tego typu urządzenie na polskim rynku! Z powodzeniem zmieści się w teczce, a nawet w kieszeni! To kasa wręcz stworzona dla przedstawicieli zawodów wymagających mobilności, choć z drugiej strony sprawdzi się znakomicie jako w pełni funkcjonalna kasa stacjonarna.

Zwróć uwagę na dużą bazę nazw towarów i usług (4.000 pozycji) oraz długą nazwę do zaprogramowania: Każda nazwa może mieć aż 40 znaków długości. Dzięki temu wprowadzone przez Ciebie nazwy będą dokładne, a to wzbudza zaufanie klientów i nie budzi wątpliwości w razie ewentualnej kontroli skarbowej.

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ dla mobilnego księgowego, mobilnego doradcy

 

Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi pracujesz z kasą cały dzień i nie musisz jej ładować! Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ drukuje aż 50.000 linii paragonu fiskalnego bez konieczności podłączania urządzenia do źródła zasilania.

Posnet Mobile HS EJ, jak wszystkie kasy fiskalne tego producenta, jest wyjątkowo intuicyjna w obsłudze – dzięki temu oszczędzasz wiele godzin, które musiałbyś poświęcić na naukę wystawiania paragonów, drukowania raportów itd. Poza tym ta mobilna kasa fiskalna dla księgowego i doradcy podatkowego ma spore możliwości komunikacyjne.

Pomyśl też o zaletach elektronicznej kopii paragonu. Dzięki niej oszczędzisz aż 50% kosztów zakupu papieru kasowego i aż 100% miejsca w swoim biurze, które w przypadku tradycyjnej kopii musiałbyś przeznaczyć na archiwizowanie zadrukowanych rolek. Jak dobrze wiesz, w obecnym stanie prawnym kopie paragonów fiskalnych trzeba przechowywać przez 5 lat od zakończenia roku obrotowego, w którym upłyną termin płatności podatku. Elektroniczna kopia paragonu to niesamowita wygoda – kopie zapisują się w formacie cyfrowym na maleńkiej karcie SD/SDHC – oszczędzasz czas, miejsce, pieniądze i nerwy w razie kontroli skarbowej!

 

Nie czekaj! Wybierz już dziś najmniejszą na rynku, niezwykle funkcjonalną kasę Posnet Elzab K10!

Najważniejsze zalety urządzenia:

Wytrzymały akumulator litowo-polimerowy

Duża baza nazw towarów i usług

Najmniejsza i najlżejsza kasa na rynku – zmieści się w damskiej torebce, a nawet w kieszeni

Elektroniczna kopia paragonu

Intuicyjna obsługa

Spore możliwości komunikacyjne

 

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 4.000 PLU

Nazwa towaru: 40 znaków

Komunikacja: 1 x USB, 1 x RS232

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm; długość 14 m

Szybkość wydruku: 22 linie na sekundę

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Przypomnienie o wykonaniu raportu dobowego: Tak

Przypomnienie o obowiązkowym przeglądzie technicznym: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny z systemem wrzutowym „drop-in”

Wyświetlacze: alfanumeryczne LCD 2 x 16 znaków

Waga: 0,38 kg

Wymiary: 86 × 158 × 46 (szer. × gł. × wys.)

Klawisze szybkiej sprzedaży: 10

 

W opcji:

Ładowarka samochodowa 12V/24V

Pokrowiec

Umiejętności

Opublikowano w dniu

28 września 2014