Novitus Nano E

Drukarka fiskalna dla doradcy podatkowego Nano e

Poszukujesz prostej, wygodnej w obsłudze kasy fiskalnej, którą mógłbyś wykorzystywać także w pracy mobilnej? Spójrz, to Novitus Nano E – wyjątkowo funkcjonalna kasa fiskalna dla księgowych i doradców podatkowych. W eleganckiej, ergonomicznej obudowie kryją się ogromne możliwości.

Kasa fiskalna dla księgowych i doradców podatkowych Novitus Nano E

 

Jako jedna z najpopularniejszych mobilnych kas fiskalnych na rynku, Novitus Nano E wyróżnia się prostotą obsługi. Wystarczy poświęcić kilka godzin, aby dobrze poznać wszystkie najważniejsze funkcje tego urządzenia. Dwa czytelne wyświetlacze przyczynią się do jeszcze większej wygody w pracy z kasą. Klienci Twojego biura będą mogli śledzić prawidłowość danych, które wprowadzasz do pamięci urządzenia, a to wzbudza zaufanie do księgowego czy doradcy i ma bardzo pozytywny wpływ na jego wizerunek.

Jeśli czasami musisz wystawić paragon fiskalny poza biurem, potrzebne jest Ci małe, lekkie urządzenie z wytrzymałym akumulatorem. Kasa fiskalna dla księgowych i doradców Nano E ma wszystkie te cechy – z powodzeniem zmieści się w teczce. Wydrukuje aż 2.500 paragonów bez konieczności podłączania jej do źródła zasilania. Novitus Nano E jest wręcz stworzona do pracy mobilnej.

 

Pomyśl także o elektronicznej kopii paragonu, dzięki której oszczędzisz aż 50% kosztów zakupu papieru kasowego. Oszczędzisz też miejsce, które w przypadku kas z papierową kopią należałoby przeznaczyć na przechowywanie rolek zadrukowanych paragonów. Kasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonu w biurze rachunkowym i w biurze doradcy podatkowego naprawdę się opłaca!

 

Kasa fiskalna Novitus Nano E to urządzenie dla tych księgowych i doradców, którzy cenią sobie atrakcyjny wygląd, ergonomię użytkowania, mobilność i zarazem funkcjonalność. Jej parametry techniczne sprostają wymaganiom większości polskich biur!

 

Wybierz kasę dla księgowych i doradców podatkowych Nano E – wybierz mobilność, wygodę i funkcjonalność!

 

Najważniejsze zalety urządzenia:

Małe gabaryty i niska waga

Ergonomiczny kształt

Elektroniczna kopia paragonu

Wydajny akumulator litowo-jonowy

Dwa czytelne wyświetlacze LCD

Spore możliwości komunikacyjne

Wytrzymała obudowa

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 3.000 PLU

Nazwa towaru: 18 znaków

Komunikacja: 1 x USB, 1 z RS232, Bluetooth

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm

Szybkość wydruku: 14 linii na sekundę

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny „clamshell”

Wyświetlacze: alfanumeryczne LCD 2 x 16 znaków

Waga: 0,65 kg

Wymiary: 94,5 × 227 × 57,5 (szer. × gł. × wys.)

Współpraca z szufladą: Tak

Klawisze szybkiej sprzedaży: 18

 

Dodatkowo w opcji:

Pokrowiec ze skóry naturalnej

Paski lub uchwyty na rękę, ramię lub do paska spodni

Szuflada średnia aktywna

Umiejętności

Opublikowano w dniu

19 września 2014