Gratyfikant nexo PRO

program dla biura rachunkowego do obsługi kadr i płac

Twoje biuro rachunkowe zajmuje się obsługą kadr i płac klientów? Poszukujesz praktycznego, a przy tym zaawansowanego i funkcjonalnego programu do obsługi wielu podmiotów? Oto rozwiązanie idealne dla Ciebie – Gratyfikant nexo PRO – elastyczny i otwarty system dedykowany m.in. biurom rachunkowym. Dzięki automatyzacji wielu procesów i szerokiej możliwości konfiguracji program można doskonale dostosować do specyficznych potrzeb firmy. Przyjazny interfejs ułatwia pracę, a integracja w systemie nexo oszczędza mnóstwo czasu i minimalizuje liczbę popełnianych błędów.

Program do obsługi kadr i płac w biurze rachunkowym Gratyfikant nexo PRO posiada wszelkie funkcjonalności swojej standardowej wersji. Prowadź rozbudową ewidencję osobową. Planuj i naliczaj wynagrodzenia. Wystawiaj umowy o pracę i umowy cywilnoprawne oraz wszelkie inne dokumenty kadrowo-płacowe. Generuj rozliczenia z ZUS i urzędem skarbowym oraz wiele, wiele innych. Program Gratyfikant nexo PRO dostarcza wszelkich narzędzi potrzebnych do sprawnej i prawidłowej obsługi kadr i płac.

 

Wersja PRO programu została dodatkowo wyposażona w wiele niestandardowych rozwiązań. Dzięki Sferze dla Gratyfikanta wzbogacisz system o konkretne rozszerzenia pozwalające na dopasowanie go do specyfiki biura rachunkowego i jego klientów. Tak zwane punkty rozszerzania dają możliwość rozszerzania logiki biznesowej o własne algorytmy (np. własne składniki płacowe, tzw. pluginy).

Wykorzystuj pola i słowniki własne do opisywania obiektów w programie – dzięki nim dokonasz analizy według własnych kryteriów. Korzystaj z dedykowanych widoków w modułach. Definiuj własne raporty i wydruki – w każdej chwili możesz je eksportować do innych systemów linii InsERT nexo PRO. Definiuj własne flagi dla konkretnych obszarów biznesowych. Definiuj własne role użytkowników. Korzystaj z rozszerzonych możliwości umów cywilnoprawnych (kalendarz, ewidencja czasu pracy – godziny przepracowane, ewidencjonowanie różnego rodzaju absencji, dostęp do ewidencji naliczeń i potrąceń, dowolne składniki płacowe). Twórz wielopoziomową strukturę organizacyjną. Korzystaj z rozszerzonych możliwości składników definiowalnych (odwoływanie się do wartości z innych wypłat/rachunków z bieżącego miesiąca oraz wypłat/rachunków z poprzednich miesięcy). Wykorzystuj tak zwane pola własne do opisywania specyficznych danych. Wszystkie te czynności staną się możliwe dzięki Gratyfikantowi nexo PRO – programowi, który dostosowuje się do potrzeb biura rachunkowego.

 

Sztab specjalistów InsERT dba o ciągłe dostosowywanie swoich systemów do zmieniających się przepisów. Każdego roku producent udostępnia ważne aktualizacje, uwzględniające nie tylko zmiany w prawie, ale też zmieniające się potrzeby użytkowników. Jeśli wybierzesz Gratyfikanta nexo PRO, będziesz mieć pewność rzetelnie świadczonych usług kadrowo-płacowych.

Program do obsługi kadr i płac Gratyfikant nexo PRO tworzy zintegrowany system z innymi aplikacjami tej linii: Subiektem nexo PRO do zarządzania sprzedażą i magazynem, Rachmistrzem nexo PRO do prowadzenia uproszczonej księgowości, Rewizorem nexo PRO do prowadzenia ksiąg rachunkowych, Gestorem nexo PRO do zarządzania relacjami z klientami oraz dedykowanym biurom rachunkowym programem Biuro nexo. Praca w zintegrowanym systemie, na jednej bazie, tych samych kartotekach i dokumentach to ogromna oszczędność czasu dla każdego księgowego. Warto wdrożyć ten system w biurze rachunkowym – dzięki niemu praca będzie jeszcze efektywniejsza, a zysk większy.

 

Kadry i płace na najwyższym poziomie w Twoim biurze rachunkowym – zyskaj już dziś dzięki programowi Gratyfikant nexo PRO!

Umiejętności

Opublikowano w dniu

1 sierpnia 2016