Gestor GT

program do zarządzania relacjami z klientami

W Twoim biurze rachunkowym potrzeby klienta stawia się na pierwszym miejscu? Poszukujesz narzędzia, które wesprze księgowych w budowaniu trwałych relacji z obsługiwanymi firmami? Oto rozwiązanie idealne dla Ciebie – program Gestor GT do zarządzanie relacjami z klientami. Nowoczesny, rozbudowany i funkcjonalny, zyskał popularność wśród firm z różnych branż z całej Polski.

Program do zarządzania relacjami z klientami Gestor GT powstał z myślą o zapewnieniu firmom wsparcia w różnego rodzaju działaniach handlowych i marketingowych. Dzięki szerokiej konfigurowalności program ten można dostosować do indywidualnych potrzeb biura rachunkowego.

Wszystkie niezbędne dane dotyczące klientów biura rachunkowego są w jednym miejscu – dostępne w kilka sekund. Dzięki Gestorowi GT starannie wyselekcjonujesz grupę docelową, do której chcesz skierować np. promocję czy nową ofertę. Tym samym lepiej dostosujesz działania do konkretnych klientów, a co za tym idzie zwiększysz szansę na sukces strategii sprzedaży. Dzięki programowi Gestor GT oszczędzisz mnóstwo czasu i sił – narzędzie zostało zaprojektowane tak, aby pomóc osiągnąć maksymalną efektywność przy stosunkowo niskim nakładzie pracy.

 

Korzystaj z wbudowanego klienta pocztowego – to praktyczny system, który ułatwia kontakt z klientami. Dzięki niemu wszelkie działania e-mail marketingowe staną się jeszcze prostsze i efektywniejsze. Program udostępnia zdefiniowane szablony i pola tekstowe, które istotnie skracają czas przygotowywania wiadomości.

 

Sporządzaj różnego rodzaju zestawienia – m.in. lejek sprzedaży, prognozowanie sprzedaży, skuteczność pracowników, aktywność użytkowników itp. Wykorzystuj przy tym dane z programu Subiekt GT.

Twórz powiązania między obiektami – np. klientami, usługami, szansami sprzedaży, działaniami i wiadomościami. To pomoże Twoim księgowym skutecznie zaplanować dalsze działania i zawsze wychodzić naprzeciw potrzebom obsługiwanych przedsiębiorstw.

 

Dostosuj program Gestor GT do potrzeb swojego biura rachunkowego – edytuj pola własne, słowniki, dodawaj własne zestawienia i dostosowuj wydruki. Korzystaj z paska szybkiego dodawania obiektów.

 

Gestor GT pomaga też w skutecznym zarządzaniu pracą biura rachunkowego. Korzystaj z praktycznego kalendarza pokazującego zakres i terminy prac do wykonania. Przydzielaj zadania i monitoruj postępy prac poszczególnych pracowników. Dzięki temu Twoi księgowi będą zawsze dotrzymywać terminów – a to niezwykle ważne w biurze rachunkowym.

Wykorzystuj bibliotekę dokumentów, schowek oraz praktyczny system notatek, dzięki któremu Twoi księgowi będą mieć zawsze wszystko pod ręką i nie zapomną o ważnych zadaniach i informacjach.

Gestor GT umożliwia pracę sieciową wielu użytkowników programu.

 

Program Gestor GT stanowi część linii InsERT GT, w skład której wchodzi m.in. Subiekt GT. Obie aplikacje mogą pracować na wspólnej kartotece klientów, usług i towarów – osoba pracująca z Gestorem GT ma dostęp także do informacji o poziomach cen, promocjach i rabatach. Integracja obu systemów pozwala również na szybkie wystawianie dokumentów handlowych i obsługę wielu magazynów.

 

Program do zarządzania relacjami z klientami Gestor GT to wybór dla księgowych, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale też prostotę obsługi. Intuicyjny, klasyczny interfejs ułatwi pracę osób nawet niezbyt dobrze obeznanych z systemami informatycznymi.

 

Już dziś wybierz narzędzie, któremu zaufało tysiące przedsiębiorców – wybierz program do zarządzania relacjami z klientami Gestor GT!

Umiejętności

Opublikowano w dniu

22 sierpnia 2016