Elzab K10

Na zdjęciu widzimy kasę dla księgowych Elzab K10

Spójrz na nowoczesną kasę fiskalną Elzab K10 – to pierwsze na polskim rynku tego typu urządzenie z dotykowym panelem operatora. Znakomicie sprawdza się w pracy księgowego i doradcy podatkowego. Przede wszystkim jest bardzo prosta w obsłudze, dzięki czemu nie stracisz długich godzin na naukę podstawowych funkcji kasy. Panel dotykowy sprawia, że ta kasa fiskalna Elzab jest tak intuicyjna w obsłudze jak tablet lub smartfon! To z pewnością ogromna wygoda i oszczędność czasu.

Wybierz z czterech wariantów kolorystycznych (oprócz prezentowanych poniżej dostępna jest również kasa cała w szarościach – dla wielbicieli neutralnych barw). Dopasuj wygląd kasy fiskalnej Elzab K10 do wystroju swojego biura!

kasa dla fryzjera z panelem dotykowym

 

Kasa fiskalna Elzab K10 dla księgowego i doradcy podatkowego

 

Dzięki małym gabarytom, niskiej wadze i wytrzymałemu akumulatorowi kasa fiskalna Elzab K10 znakomicie sprawdza się w pracy mobilnej. Jeśli więc zdarza Ci się podróżować do klientów, wybierz właśnie taką kasę! Zmieści się ona w Twojej teczce, a solidny akumulator zapewni całodzienną pracę kasy bez konieczności podłączania jej do źródła zasilania. Poza tym Elzab K10 została wyposażona w wygodną smycz, dzięki której będziesz miał kasę zawsze przy sobie i dwie ręce wolne!

Panel dotykowy i elegancki wygląd wzmocnią renomę Twojego biura! Klienci zwracają uwagę na jakość urządzeń swoich usługodawców. Nowoczesna kasa fiskalna to nowoczesna firma – idąca z duchem czasu i będąca zawsze na bieżąco z nieustannymi zmianami. Czy właśnie tak postrzegają Cię klienci?

Kasa Elzab K10 ma też inne cechy nowoczesnego urządzenia fiskalnego. Na uwagę zasługują chociażby elektroniczna kopia paragonu, szybki mechanizm drukujący oraz spore możliwości komunikacyjne. Do tej funkcjonalnej kasy podłączysz np. terminal płatniczy – niezwykle przydatne urządzenie w pracy księgowego czy doradcy podatkowego, który dba o potrzeby swoich klientów.

Wzmocnij renomę swojego biura! Wybierz kasę fiskalną dla księgowych i doradców podatkowych Elzab K10 z panelem dotykowym!

 

Najważniejsze zalety urządzenia:

Cztery warianty kolorystyczne do wyboru

Obsługa za pomocą panelu dotykowego

Niska waga, małe gabaryty

Duże możliwości komunikacyjne

Odpisana smycz w zestawie

Elektroniczna kopia paragonu

Bardzo odporna i wytrzymała obudowa

Mocny akumulator typu Li-Ion

 

Dane techniczne:

Baza nazw towarów i usług: 3.000 PLU

Nazwa towaru: 40 znaków

Komunikacja: mini USB, USB, Bluetooth

Elektroniczna kopia paragonu: Tak

Rolka papieru: szerokość 57 mm; długość 18 m

Szybkość wydruku: 21 linii na sekundę

Gotowa na eurofiskalizację: Tak

Przypomnienie o wykonaniu raportu dobowego: Tak

Przypomnienie o obowiązkowym przeglądzie technicznym: Tak

Mechanizm drukujący: Termiczny „easy-load”

Wyświetlacze: LCD, 2×16 znaków – wyświetlacz klienta; TFT, 4,3”, kolorowy – wyświetlacz kasjera

Waga: 0,65 kg

Wymiary: 95 × 190 × 70 (szer. × gł. × wys.)

Współpraca z szufladą: Tak

Klawisze szybkiej sprzedaży: 15

 

W opcji:

Przewód zasilania samochodowego 12V

Torba na kasę Elzab K10

Umiejętności

Opublikowano w dniu

26 września 2014