Biuro GT

program dla biur rachunkowych insert

W Twoim biurze rachunkowym księgowi korzystają z systemów linii InsERT GT? Poszukujesz skutecznego narzędzia, które wesprze ich pracę i zintegruje działanie wszystkich programów GT, takich jak Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT czy mikroGratyfikant GT? Oto Biuro GT – system stworzony specjalnie z myślą o księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz doradcach podatkowych. Scala i automatyzuje czynności, oszczędza czas i siły pracowników, pomaga minimalizować liczbę pomyłek – jednym słowem ma wszystko, czego biuro rachunkowe potrzebuje do efektywnej pracy!

Program dla biur rachunkowych Biuro GT działa w dwóch płaszczyznach: z jednej strony integruje systemy linii GT, z drugiej wspiera i usprawnia pracę księgowych – został wyposażony w wiele przydatnych funkcji, które pomagają kontrolować pracę biura, planować zadania itp.

 

Obsługuj dużą liczbę podmiotów bez konieczności wybierania wszystkich firm i poszukiwania odpowiedniego modułu administracyjnego. Operacje powtarzalne wykonuj automatycznie – oszczędzaj przy tym czas i siły. Generuj raporty ułatwiające rozliczanie z obsługiwanymi podmiotami.

Szybko i sprawnie zarządzaj czynnościami administracyjnymi na wielu bazach danych (konwersja i aktualizacja baz danych).

 

Naliczaj i drukuj zbiorczo deklaracje skarbowe, a następnie wysyłaj je elektronicznie. Eksportuj deklaracje ZUS do formatu .xml i wczytuj je w programie Płatnik. Drukuj księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencje VAT.

Archiwizuj i dearchiwizuj dane obsługiwanych podmiotów – pojedynczo lub zbiorczo.

Zarządzaj personelem i uprawnieniami oraz listą podmiotów obsługiwanych przez biuro rachunkowe. Opisuj podmioty za pomocą definiowalnych procesów.

 

Program dla biur rachunkowych Biuro GT pozwala na automatyczne modyfikowanie parametrów systemów księgowych. Praktyczne mechanizmy ułatwiają harmonogramowanie pracy księgowych i kontrolowanie wykonywanych czynności. Biuro GT powstał z myślą o skróceniu czasu pracy księgowych, co bezpośrednio przekłada się na efektywność ich pracy i możliwość obsługi większej liczby podmiotów jednocześnie.

 

Wszystkie systemy linii InsERT GT są na bieżąco aktualizowane przez zespół wykwalifikowanych specjalistów, który śledzi zmiany w przepisach i zna potrzeby biur rachunkowych. Przykładem może być chociażby dostosowanie systemów finansowo-księgowych InsERT do wymogu przesyłania danych w postaci Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) – programy takie jak Rachmistrz GT czy Rewizor GT były gotowe na zmiany jeszcze przed wejściem w życie nowych przepisów.

 

Program dla biur rachunkowych Biuro GT wyróżnia się ergonomią użytkowania i przyjaznym interfejsem. Klasyczne menu przypadnie do gustu osobom, które lubią sprawdzone rozwiązania, a także księgowym, którzy przez wiele lat swojej pracy nie korzystali z systemów informatycznych.

Biuro GT to skuteczne narzędzie, które zwiększy efektywność pracy biura rachunkowego, a to wprost przełoży się na zadowolenie klientów i realny wzrost zysków.

 

Pozwól swoim księgowym wykonywać pracę na najwyższym poziomie – już dziś wybierz program dla biur rachunkowych Biuro GT!

Umiejętności

Opublikowano w dniu

22 sierpnia 2016